ehliyethane logo

Elektronik Ehliyet Sınav Soruları

elektronik ehliyet sınav soruları

Elektronik ehliyet sınav soruları ehliyethane ekibi tarafından hazırlanmakta, adaylara online e sınav imkanı sağlamaktadır. Sorular E-Sınav sistemine uygundur.

Sayfamızdaki ehliyet sınavı soruları için geliştirdiğimiz ehliyethane 24 deneme sınavı ve günlük çalışma sorularını çözmelisiniz.

Ehliyethane ekibi olarak kurulduğumuz 2017 yılından bugüne kadar yüzbinlerce kişiye ehliyet sınavını kazandırdık. Bu yazıyı okumaya devam ediyorsanız şundan emin olabilirsiniz ki size de ehliyet sınavını kazandıracağız!!!

Ehliyet alanında faaliyet göstermeye başladığımız yıllarda kursiyerler yalnızca çıkmış soruları çözerek sınava hazırlanıyorlardı. Bu şekilde çalışmak, merkezi ehliyet sınavının yapıldığı zamanlarda işe yarıyordu ancak elektronik sınav sistemine geçildikten sonra bu çalışma şekli işe yaramamaya başladı.

Ehliyethane ekibi olarak yeni sınav sistemini inceledik, geçmiş yıllarda sorulmuş binlerce soruyu analiz ettik. Aylar süren çalışmalarımızın sonunda ehliyethane 24 deneme sınavı ve günlük çalışma soruları yayınlamaya başladık.

Ehliyethane 24 Deneme Sınavı: Ehliyet sınavında geçmiş yıllarda çıkan sorular incelenmiş ve aralarında en çok çıkan ve elektronik sınavda çıkma olasılığı en yüksek sorular ehliyet deneme sınavı haline getirilmiştir.

Ehliyethane günlük sorular: Ehliyet sınavı çıkmış sorular hazırladığımız yapay zeka tarafından otomatik olarak karıştırılmakta ve elektronik sınavda çıkabilecek sorular konularına göre 50 soruluk ehliyet testi haline getirilmektedir.

Eğer sınavı kazanmak istiyorsanız mutlaka ehliyethane 24 deneme sınavını çözmeli, daha sonra günlük olarak yayınladığımız çalışma sorularını takip etmelisiniz. Bu şekilde çalıştığınızda ehliyet cepte. Çalışma sorularımız yayınlandığında telefonunuza bildirim gelsin istiyorsanız ehliyethane mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

Ehliyethane Şubat Çekilişi
Ehliyethane mobil uygulamasını indirenler için Şubat ayında sürpriz bir çekiliş düzenliyoruz. Çekilişin ayrıntıları mobil uygulamamızda.

Uygulama adresi: play.google.com/store/apps/details?id=ehliyethane

Ehliyethane 24 Deneme Sınavı
Ehliyethane yönetimi tarafından sınava hazırlanan kursiyerlere yönelik 24 deneme sınavı hazırladık. Hazırlanan 24 deneme sınavı yaptığımız araştırmalar neticesinde elektronik sınavda en çok çıkan sorular arasından derlenmiş ve online ehliyet sınavı haline getirilmiştir.

ehliyet deneme

Ehliyethane Günlük Sorular

Şubat ayına ait ehliyet testleri

Elektronik ehliyet sınav soruları (Şubat 2020 – Mart 2020)

Sayfamızdaki sürücü kursu sınav soruları; günlük sorular, ehliyethane 24 deneme sınavı ve çıkmış sorular olarak üç başlık altında toplanmıştır. Sınavda başarılı olmak isteyen kursiyerlere tavsiyemiz; önce günlük ehliyet sınavı çalışma sorularını çözmeleri daha sonra deneme sınavlarını çözmeleridir.

Ehliyethane, bugüne kadar yüzbinlerce kursiyere ehliyet sınavını kazandırmış ve kazandırmaya da devam etmektedir. Sayfanın en alt kısmında, ehliyethane ile sınava hazırlanıp kazanmış kursiyerlerin yorumlarını okuyabilirsiniz. Doğrudan yorumları görmek için buraya TIKLAYIN

Ehliyet sınavı çıkmış sorular 2020
Ehliyet sınavında çıkmış sorular ve cevap anahtarları ehliyethane yönetimi tarafından online test haline getirilmiştir. Çıkmış soruları çözerek sınava hazırlanabilirsiniz.

2018 Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular

2017 Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular

2016 Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular

2015 Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular

2014 Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular

2013 Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular

2012 Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular

2004 Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular

çıkmış sorular

2020 e-sınav hakkında önemli duyuru
Elektronik sınavda toplam 50 soru sorulmaktadır ve bunların 12 tanesi ilk yardım, 23 tanesi trafik ve çevre bilgisi, 9 tanesi motor ve 6 tanesi de trafik adabı derslerinden gelmektedir.

Sınavdan başarılı olabilmek için 50 sorudan en az 35 tanesini doğru yanıtlayarak 70 puan almalısınız.

Elektronik sınav soruları, MEB ÖDSGM tarafından hazırlanmış soruların bulunduğu 15.000 soruluk bir havuzdan çıkmaktadır ve sorular sınav sonrası yayınlanmamaktadır. Bundan dolayı elektronik ehliyet sınavında çıkmış soruları çözebilmeniz ya da pdf olarak indirebilmeniz mümkün değildir.
Ehliyet sınavını nasıl geçerim
Ehliyet sınavını ilk girişinde kazanmak isteyenlere tavsiyemiz; sayfadaki 24 deneme sınavını her gün 3 deneme olacak şekilde 8 günde bitirin.

Bitirdiğiniz deneme sınavlarının sonunda yanlış yaptığınız sorulara göz atarak doğrularını öğrenin!

447
Ziyaretçi Yorumları
356
91
0
 
429
Sevda

Arkadaşlar 15 şubatta sınava girdim 88 puan aldım sadece ehliyethaneden 24 deneme çözdüm çok teşekkür ederim ehliyethane

Kerem KALAYCI

2020 14 şubat sınavını çözüp sınava girdim sitedeki sorularla aynı idi 5 tane farklı soru çıktı sadece 94 başarılı puanla geçtim

Ceylin

Herşey için çok teşekkürler kitaba hiç gerek yok arkadaşlar buradan bol bol test çözün ben kitaptan hiç çalışmadım bu akşam sınava girdim 88 aldım gerçekten çok faydasını gördüm sorular hep buradan çıktı

Ozlem

Allah razi olsu bu site you yapaçan bu gun sınav dance 80 aldım herkese başarilar

Gizem

Kitabı bir kez okuduktan sonra burdan 8 deneme cözdüm bazı sorular birebir aynıydı biraz bilginiz varsa soru cözerek hazırlanmak mantıklı.. bugun girdim 90 aldım. Gözünüzü korkutmayn kolay bi snav girecek arkdslara basarılar

Kübra

Süperrr bir uygulama buradan çalıştım 78 aldim hic kitap calişmadim sadece burdan tesekkürler

Olcay

Burdan çalıştım bugün 19.15 girip çıktım 100 aldım sorular kolaydı levhalardan çok çıkıyor

Ahmet

arkadaşlar burdan çalışın bugün sınav’dan 98 aldım

Genc

ben 01.02.2020 sinava girdim. Burdan calisarak sinavi cozdum. Cogunu burdan cikti (5 sorular haric). Tavsiye ediyorum.

Gòkhan

Yarin sinavim var isallah gecerim

Onur

Valla bugün sınavım vardı burdan çalıştım sınavdan 76 aldım ve geçtim aynı sorular çıkıyor sınav 45 dakika ilk 20 dakikasında sınavım bitti ama 3 dakika kalana kadar kontrol ettim ve kazandım tesekkürler 👋

Olcay koç

Aynımı çıkıyormu kardeşim birebir

Gökhan

Deneme sınavınamı yoksa çıkmış sorulara çalışmak mı önemli

Gökhan

Denemeleremi çalışmak gerekiyor yoksa çıkmış sorularamı

Ganime

sadece buradan çalıştım 18 ocaktaki sınavdan 86 aldım 🙂 herkese başarılar dilerim.

Ali

Gerçekten çok faydalı bir site sadece burdan çalıştım 96 aldım emeği geçenlerden Allah razı olsun tavsiye ederim arkadaşlar Allaha emanet olun…

1 16 17 18