1. Anasayfa »
  2. Ehliyet Sınavı

Elektronik Ehliyet Sınav Soruları

Ehliyet sınavı için hazırladığımız elektronik ehliyet sınav soruları; ehliyethane 24 deneme ve aylık çalışma sorularından oluşmaktadır. Sınava girecek öğrencilere tavsiyemiz önce çalışma sorularını çözmeleri daha sonra deneme sınavlarını çözerek kendilerini test etmeleridir.

Mart 2023 Ehliyet Sınav Soruları

Mart ehliyet sınav soruları, e-Sınava hazırlanan kursiyerler için hazırlanmıştır. Sayfadaki deneme sınavları en çok çıkan sorulardan derlenmiştir.Her güne özel hazırladığımız toplam 01 deneme sınavı ile, toplamda 30 farklı soru tipini göreceksiniz. Ehliyet sınavında başarılı olmak istiyorsanız soruları ezberlemeyin, anlamaya çalışın. Yanlış yaptığınız soruları mutlaka öğrenin.

Sınavları çözmeye başlamak için: https://www.mebehliyetsinavsorulari.com/mart-2023-ehliyet-sinav-sorulari.html

Şubat 2023 Ehliyet Sınav Soruları

Şubat 2023 ehliyet sınav soruları, e-Sınava hazırlanan kursiyerler için hazırlanmıştır. Sayfadaki deneme sınavları en çok çıkan sorulardan derlenmiştir.Her güne özel hazırladığımız toplam 28 deneme sınavı ile, toplamda 840 farklı soru tipini göreceksiniz. Ehliyet sınavında başarılı olmak istiyorsanız soruları ezberlemeyin, anlamaya çalışın. Yanlış yaptığınız soruları mutlaka öğrenin.

Sınavları çözmeye başlamak için: https://www.mebehliyetsinavsorulari.com/subat-2023-ehliyet-sinav-sorulari.html

Ehliyethane 24 Deneme

Ehliyethane 24 deneme sınavı, sınava hazırlanan kursiyerler için en çok çıkan sorular seçilerek özenle hazırlanmıştır. Sınava hazırlanan adaylara bu deneme sınavlarını mutlaka çözmelerini öneriyoruz.

Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular

E-sınav'da çıkan soruların büyük bölümü geçmiş yıllarda sorulan sorulardır. Bu yüzden geçmiş yıllardaki soruları çözerek sınav başarınızı artırabilirsiniz.

Ehliyet Sınav Soruları PDF

Ehliyet sınavına hazırlanan ve bilgisayar başında çalışmayı sevmeyen kursiyerler için çıktı olarak alabilecekleri çıkmış soru kitapçıkları.

Elektronik sınava hazırlanan kursiyerlere öncelikle hazırladığımız çalışma sorularını çözmelerini öneriyoruz. Çalışma soruları ile konuları pekiştirdikten sonra sayfanın alt kısmındaki deneme sınavlarını çözebilirsiniz.

Benzer Yazılar

507 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

bu ayın 24 sınavım var arkdaşlar sizce nellerden yoğunluk göstermem lazım yardım ederseniz sevinirim

Selamlar ustam cumartesi günü sınav var yardimcı olurmusun ustam

Ben sınava gircem napmam gerekiyo fikirlerinizi alabilirmiyim

Merhaba arkadaşlar bende cumartesi günü sınava girdim ve 3 girişimdi buradan ve google den 2019 2020 2021 tüm çıkmış soruları çözüp ve ehliyet hocam yuotube izleyerek 84 puanlan geçtim sınava gireceklere başarılar

Allah razı olsun ,çok şükür kazandım.ve gerçekten burdan çözdüm kazandım.

Nerden çalişacam

Bugün sınava girdim ve 100 aldım. Çoğu soru buradan çıktı ya da çok benzeri konular çıktı. Ve bir kaç çok detaya giren zor sorulara burada çıkan soruların seçeneklerini hatırlayarak doğru cevap verebildim. Mutlaka her konudaki soruları çözün, ve hata yaptığınız ya da zor gelen soruları screenshot yaparak bir yere saklayın( ben OneNote kullandım, Word de kullanabilirsiniz) ve sınav öncesi mutlaka bir göz atın! SADECE KİTAP OKUMAK YETMİYOR! Allah razı olsun böyle yararlı bir site yaptığınız için, bütün herkese bol şans ve iyi çalışmalar dilerim. 🌹🌹🌹

1 19 20 21